סינרגו - לטיפול בסרטן שטחי של שלפוחית השתן

Synergo RITE for non muscle invasive bladder cancer

טיפול מקומי המשלב גלי מיקרוגל (RF), שטיפה מקוררת של כימותרפיה והיפרתרמיה ישירה ומבוקרת של הרקמה​

Medical%20Record%20Analysis_edited.jpg

הטיפול ב NMIBC באמצעות טכנולוגיית סינרגו

מידע לרופא: התוויות, מחקרים קליניים ומדעיים אודות סינרגו לטיפול ב NMIBC בדרגה בינונית וגבוהה. הטכנולוגיה היחידה שאושרה ע"י משרד הבריאות ונמצאת בסל הבריאות הממלכתי משנת 2008.

טיפול מוכח בחולים בדרגה בינונית וגבוהה

אחוז גבוה של שימור השלפוחית  

יעילות מוכחת במעקב ארוך-טווח (מעל 10 שנים)

טכנולוגיית סינרגו

מידע על השילוב של הקרנת רקמת השלפוחית באמצעות גלי מיקרו (RF) עם שטיפת כיס השתן בחומר כימותרפי, באמצעות מערכת סינרגו והאפליקטור הייחודי.

Synergo thermochemotherapy for non muscle invasive bladder cancer
Senior%2520couple%2520hugging_edited_edi
Senior%2520couple%2520hugging_edited_edi

סרטן שלפוחית השתן

מידע אודות סרטן שלפוחית השתן והטיפול בסינרגו.

EAU GUIDELINES

 

SYNERGO (RF/MW) TREATMENT FOR NMIBC IS RECOMMENDED BY THE EAU

7.2.1.3.2.Device-assisted intravesical chemotherapy

Microwave-induced hyperthermia

Promising data have been presented on enhancing the efficacy of MMC using microwave-induced hyperthermia in patients with high-risk tumours [230]. In one RCT comparing one year of BCG with one year MMC and microwave-induced hyperthermia in patients with intermediate- and high-risk BC, increased RFS at 24 months in the MMC group was demonstrated [231] (LE: 1b).

 

 

VIEW >>

eau_edited_edited.jpg

מל מפעלות רפואיים בע"מ

אודם 6, פתח תקווה

טל: 03-9244830 פקס: 03-9245340

  • Facebook - Grey Circle
  • Twitter - Grey Circle
  • Blogger - Grey Circle

בעוד מחקרים קליניים תומכים בבטיחות וביעילות של מערכת סינרגו ®Synergo בטיפול בסרטן בלתי פולשני של שלפוחית השתן, התוצאות עשויות להשתנות ממטופל למטופל ואין ערבויות לתוצאות הטיפול. לפני כל החלטה על אפשרויות טיפול יש לדון עם הרופא שלך- הבנת הסיכונים של טיפול זה או אחר עשויה לעזור לך לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בהתאם למצבך האישי. טיפול סינרגו עשוי לא להיות מתאים עבורך ויתכן שלא להיות רלוונטי למצב הרפואי שלך. יש להתייעץ עם הרופא תמיד ולשאול על כל אפשרויות הטיפול, כמו גם על הסיכונים ועל היתרונות. רק הרופא שלך יכול לקבוע אם סינרגו מתאים למצבך.

מרב המאמצים נעשים על מנת להבטיח שהמידע המוצג באתר זה הוא מדויק ככל האפשר. אין החברה אחראית לשלמותו ומידת מהימנותו. החברה מסירה מעצמה כל אחריות בנוגע לאובדן או נזק, אקראי ככל שיהיה, שנגרם כתוצאה מהשימוש במידע זה, או כתוצאה ממידע חסר באתר זה. אין להשתמש בכל מידע בעל אופי רפואי או בנושאים הנושקים לתחום המוצג כאן באתר על מנת לאבחן, או לטפל בבעיות רפואיות או מחלות שהן, והמידע המוצג כאן אינו מהווה תחליף לעצתו או אבחנתו של הרופא המטפל, או כל גורם רפואי מוסמך אחר. המידע המוצג אינו תחליף לעצה הטובה של הרופא המטפל. הוא נועד לספק מידע זמין, ובכך להפוך את הדיאלוג בין החולה לרופא יעיל יותר.

​אם הינך מוצא שהמידע המוצג כאן מטעה ,אינו נכון, או אינו מדויק אנא צור עמנו קשר ואנו נעשה ככל שביכולתינו לתקן את הטעות שנמצאה.